אודות מרכז ביוטיק

מרכז לטיפולי אסתטיקה רפואית - BEAUTIQUE

מרכז ביוטיק (BEAUTIQUE) הוקם על מנת לרכז טיפולי אסתטיקה רפואית ברמה הגבוהה ביותר לתושבי תל אביב והסביבה, וזאת באמצעות חומרי פרמיום איכותיים, ציוד מתקדם וכן פיקוח רפואי במקרה הצורך.

אנו מאמינים  בהענקת טיפולים מושלמים לגוף ולנפש, אך חשוב לנו גם לספק ללקוחות שלנו את כלל הערך המוסף החשוב בעינינו ובעיניהם.

מרכז Beautique מספק שירותים מגוונים של טיפולי אסתטיקה רפואית, כאשר בכל שירות וטיפול אנשי המרכז מתמחים לעומק ומסוגלים לספק תוכניות טיפול מותאמות אישית. צוות המרכז מעניק מגוון טיפולים ושירותי מניקור פדיקור, טיפולי פנים ועוד.

המרכז מספק מגוון טיפולים אסתטיים משלימים:
הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר:

במרכז ביוטיק, אנו מספקים שירותי הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשור מתקדם מסוג OPTIMAS – המכונה המתקדמת בעולם להסרת שיער. בהתאם לסוג הטיפול והנסיבות, המרכז יצמיד לכם רופאה מנוסה המפקחת על כלל התהליך. 

טיפולי בוטוקס ע"י רופא

הזרקות בוטוקס וטיפולי חומצה היאלורונית:

טיפולי ההזרקות במרכז BEAUTIQUE מתבצעים על מנת להצעיר את עור הפנים, הצוואר ואת אזור המחשוף. כמו כן, אנו מעניקים טיפולים הכרוכים במילוי של נפחי הפנים, מה שמהווה פיסול מחדש של תווי הפנים. נוסף על כך, צוות המרכז מעניק שירותי עיבוי שפתיים, עיצוב הסנטר באמצעות הזרקות, הרמת עצמות לחיים ועוד.

טיפול LPG נגד צלוליטיס

טיפולים נגד צלוליטיס:

במרכז ביוטיק, תמצאו רופאה עתירת ניסיון בתחום הסרת צלוליטיס, מהמובילות בתחום בישראל. הפיקוח הרפואי במרכז מבטיח רמת שירות גבוהה ושקיפות ללא דופי.

beautique model

טיפולים משלימים לגוף, לבריאות ולנפש:

אנו מעניקים טיפולי פנים קוסמטיים ואיפור קבוע, כמו גם הצללת גבות, עיסויים קוסמטיים הכוללים פילינג ועוד.

דילוג לתוכן