דגשים בבחירת טיפולי יופי ואסתטיקה רפואית

beautique model טיפולי יופי ואסתטיקה

כולנו רוצים ושואפים להיראות במיטבנו, נשים וגברים גם יחד, והודות לטיפולי יופי ואסתטיקה רפואית מסוגים שונים, אפשרי להשיג את המראה הנחשק. בתוך זמן קצר, וללא פעולות כירורגיות המאופיינות עם ניתוחים פלסטיים, תוצאות הטיפולים מורגשות לעיתים באופן מיידי (בפעמים אחרות כעבור מס' ימים או שבועות עד להשגת התוצאות הסופיות). בפוסט זה בבלוג שלנו, נבין כיצד לבחור את סוגי הטיפולים הנכונים, ממה יש להימנע, נחלוק כמה טיפים חשובים בבחירת מכון אסתטיקה רפואית ועוד – המשיכו לקרוא.

כמה מילים כלליות על טיפולי יופי ואסתטיקה

לבחירת הטיפול הנכון והמתאים לצרכינו ולתנאים הפיזיים שלנו, יש חשיבות עליונה. ככל שהפופולריות של טיפולי יופי ואסתטיקה ממשיכה לגדול עם השנים בישראל ובעולם, כך עולה הצורך לשים דגש על תהליך הבחירה הנכונה של סוג הטיפול שתעברו. בנוסף, חשוב לזכור שטיפולי יופי ואסתטיקה רפואית הם לא תחליף לתזונה בריאה, פעילות גופנית ולטיפולים קוסמטיים בסיסיים, כמו ניקוי פנים וטיפוח יומיומי. 

באופן כללי, חשוב לבחור נכון טיפולי יופי ואסתטיקה רפואית מסיבות רבות, כמו למשל:

  • בטיחות: טיפולי יופי ואסתטיקה רפואית יכולים להיות מאופיינים בתופעות לוואי ובסיכונים מסוימים, לכן חשוב לוודא שהטיפולים ניתנים על ידי אנשי מקצוע, לרבות השגחה רפואית במקרה הצורך.
  • יעילות: טיפולי יופי יכולים להיות יעילים מאוד בשיפור המראה החיצוני, אך חשוב לבחור את הטיפול המתאים ביותר לצרכים האישיים של כל אחת ואחד. לכן, חשוב לבחור מכון יופי המספק גם ייעוץ והכוונה טרם תחילת הטיפולים. 
  • תוצאות: חשוב לדעת מהן התוצאות הצפויות מהטיפול, ולוודא שהן תואמות את הציפיות. 
  • עלות: טיפולי יופי יכולים להיות יקרים, לכן חשוב לבחור טיפול במחיר סביר.

4 היבטים בבחירת טיפולי יופי ואסתטיקה

בסופו של דבר, גוף האדם הוא מכונה מורכבת עם מערכות הפועלות יחד כדי לשמור על בריאות כללית. כל התערבות חיצונית, כמו טיפול יופי ואסתטיקה, יכולה להשפיע על מערכות אלו. לדוגמה, כימיקלים מסוימים עלולים לגרום לתגובות אלרגיות או לגרות עור רגיש.

לכן, תמיד כדאי לשקול היטב את סוגי הטיפולים שתחליטו לעבור. הן הלקוח והן מכון היופי, שני הצדדים צריכים לגלות הבנה של ההיבטים הפיזיולוגיים השונים אשר עשויים להיות מושפעים מטיפול כזה או אחר. זאת, כדי להבטיח שהטיפול יהיה לא רק אפקטיבי ויעיל, אלא בטוח.

מלבד שיקולים פיזיולוגיים כלליים, גם לגורמים רפואיים יש תפקיד מפתח בבחירת טיפול יופי ואסתטיקה. מצבים רפואיים מסוימים, כמו למשל סוכרת או מחלות לב, עשויים להשפיע על התגובה של הגוף לטיפולים שונים. בנוסף, תרופות יכולות גם הן להשפיע על היכולת של המטופלים לעבור הליכים ספציפיים. לכן, חשוב להציג כל מידע רפואי רלוונטי לפני שעוברים כל טיפול, בין אם אצל קוסמטיקאית פרטית או במכון יופי. 

היבטים כמו כמו סוג העור, המרקם שלו ומצבים כמו אקנה או צלקות, הינם היבטי מפתח בבחירת טיפולי יופי ואסתטיקה. זאת, משום שסוגי עור עשויים להגיב בצורה שונה לטיפולים מסוימים. יתר על כן, מצבי עור קיימים עשויים גם הם להשפיע על יעילות הטיפול. לכן, יש לבחון את ההיבטים הפיזיולוגיים האלו לפני שעוברים טיפול יופי כלשהו.

בדיוק כשם שהייתם בודקים ביקורות וחוות דעת באינטרנט לפני רכישת מוצר כזה או אחר, כך גם מומלץ לעשות את הבדיקות שלכם לפני שעוברים טיפולי יופי ואסתטיקה, שיזוף במיטת שיזוף, בוטוקס או כל הליך אחר. סקר השוק הזה יאפשר לכם להבין טוב יותר מהן התוצאות הצפויות מהטיפול, מה שבתורו יעזור לכם לעשות תיאום ציפיות עם עצמכם. 

בסופו של דבר, ישנם סוגים רבים ושונים של אמצעים טכנולוגיים אשר משמשים במכונים עבור טיפולי יופי ואסתטיקה. בעוד שהאמצעים האלו יכולים לשפר משמעותית את היעילות של הטיפולים, הם גם מפחיתים את הסיכונים השונים לתופעות לוואי. לכן, חשוב לבחור קליניקת טיפולי יופי אשר מבססת את הטיפולים שלה על האמצעים החדישים והמתקדמים ביותר, כדוגמת טיפולי אופטימס במכון ביוטיק. 

 

  •  

טיפולי יופי ואסתטיקה - ממה להימנע?

ההמלצות, האזהרות והמניעות משתנות בין מטופל למטופלת, אבל באופן כללי, חשוב להימנע או להיזהר מהדברים הבאים כאשר עומדים לעבור טיפולי יופי ואסתטיקה:

  • לא לעבור טיפולים אצל קוסמטיקאיות לא מוסמכות – חשוב לוודא שהקוסמטיקאית בעלת רישיון מתאים לעסוק באסתטיקה רפואית ושיש לה ניסיון בטיפולים הרלוונטיים לכם.
  • לא לעבור טיפולים מהותיים ללא בדיקה – לפני טיפולי יופי ואסתטיקה מומלץ לבצע בדיקה מקיפה, הכוללת את בחינת ההיסטוריה הרפואית, בדיקה פיזית ובדיקה של העור.
  • לא לעבור טיפולים במחירים נמוכים מדי – טיפולי יופי ואסתטיקה רפואית הם טיפולים מורכבים, ודורשים שימוש במכשור מתקדם ובחומרים איכותיים. לכן, חשוב לבחור מקום אמין ומקצועי, גם אם זה אומר לשלם עוד כמה שקלים על הטיפול.
  • לא לעבור טיפולים ללא מידע מקדים – בין אם מדובר על טיפול כזה או אחר, חשוב להבין את הסיכונים והתופעות הלוואי האפשריים של הטיפול, ולוודא שהם מקובלים עליכם.
  • לא לעבור טיפולים אם אתם חולים או אם יש לכם מחלה כרונית – חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל שלכם לפני כל טיפול יופי ואסתטיקה, כדי לוודא שהוא בטוח עבורכם.

שאלות & תשובות; טיפולי יופי ואסתטיקה

צלוליט הוא לא רק דאגה שכיחה עבור אנשים רבים, אלא מטרד של ממש הגורם לירידה בביטחון העצמי של נשים וגברים גם יחד. על פי ההערכות, כ-90% מאוכלוסיית הנשים חוות מידה מסוימת של צלוליט במהלך חייהן. מצב זה יכול להיגרם בעקבות גורמים שונים כמו גנטיקה, שינויי הורמונים ואף בחירות אורח חיים שונות. בפועל, צלוליט נגרם בעקבות מצבורים של שומן באזורי רקמת החיבור מתחת לעור, כאשר מצבורים אלו יוצרים את אותו אפקט גבשושי המאופיין עם צלוליט.

טיפולי יופי ואסתטיקה רפואית הם הליכים מתקדמים יותר מאשר אותם טיפולים קוסמטיים מסורתיים. טיפולים אלו יכולים לכלול הזרקות בוטוקס, חומרי מילוי עוריים, טיפולי לייזר והליכים קוסמטיים אחרים, כאשר טיפולי ההזרקות יבוצעו בהשגחת רופא\ה.

ההבדל העיקרי בין טיפולי יופי ואסתטיקה רפואית הוא רמת המומחיות הנדרשת לביצועם. טיפולי יופי יכולים להיעשות על ידי כל אדם בעל הכשרה מתאימה (בד"כ קוסמטיקאיות כמובן), בעוד שטיפולי אסתטיקה רפואית דורשים הכשרה וכישורים מיוחדים. בנוסף, טיפולי אסתטיקה רפואית הם בדרך כלל פולשניים יותר ובעלי זמן החלמה ארוך יותר בהשוואה לטיפולי יופי, כמו למשל הזרקות בוטוקס. אמנם טיפולים אלו זעירים ברמת הפולשנות שלהם, אך הם עדיין פולשניים יותר מאשר טיפולי קוסמטיקה קלאסיים.

כמו בכל הליך, תמיד קיים סיכון פוטנציאלי. עם זאת, גם טיפולי יופי וגם טיפולי אסתטיקה רפואית בטוחים בדרך כלל כאשר הם מבוצעים במכון היופי המקצועי והנכון.

באופן כללי, משך התוצאות יכול להשתנות בהתאם לטיפול הספציפי ולגורמים אינדיבידואליים. התוצאות עשויות להימשך מספר ימים או שבועות, בעוד שטיפולי אסתטיקה רפואית מסוימים יכולים לספק תוצאות לאורך זמן רב יותר.

בהחלט לא! במכון ביוטיק תוכלו למצוא לקוחות נשים וגברים גם יחד, הן לקוחות שמגיעים עבור טיפולי יופי והן כאלו המגיעים עבור טיפולי אסתטיקה רפואית. למעשה, יש מגמה גוברת של גברים המחפשים טיפולים אלה כדי לשפר את המראה שלהם ולהגביר את הביטחון העצמי שלהם. בסופו של יום, לכל אחד ואחת מגיע להרגיש בנוח עם עצמם.

סיבות לקבל טיפולי יופי ואסתטיקה במכון ביוטיק

אמצעים טכנולוגיים

מכון ביוטיק מציע טיפולים קוסמטיים מהשורה הראשונה. מהסרת שיער בלייזר ועד להזרקות בוטוקס, הטכנולוגיה שלנו מעניקה לנו את היתרון לספק טיפולים עם תוצאות מהירות ויעילות.

צוות מוסמך ורפואי

אנו מתגאים בכך שיש לנו צוות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, לרבות רופאה אשר אמונה על טיפולים שונים במכון. זאת, כדי להבטיח שלקוחותינו יקבלו את הטיפולים הטובים ביותר.

מגוון טיפולים רחב

מנעד הטיפולים במכון רחב, כאשר כל טיפול וטיפול מותאם אישית לצרכים שלכם ולסוג הבעיה שאתם מתמודדים איתה. זאת, בצמוד לחוות דעת מרופאת המכון (בד"כ רלוונטי לטיפולי הזרקות).

טיפולים מותאמים

במכון הקוסמטיקה שלנו אנו מבינים שכל לקוחה היא ייחודית ולכל לקוח יש את הרצונות שלו. לכן, אנו מציעים שירותים מותאמים אישית כדי לתת מענה לצרכים השונים של לקוחותינו.

סבלנות ויחס אישי

הצוות שלנו ייקח את הזמן כדי להעריך את הצרכים הספציפיים שלכם. תשומת הלב האישית שאתם מקבלים מאיתנו היא ללא תחרות. כל זאת, כדי לוודא שרצונותיכם עולים בקנה אחד עם הטיפול.

מחירים נוחים

אנו מציעים טיפולי יופי ואסתטיקה בעלויות ידידותיות, אם כי איננו נחשבים הזולים ביותר בשוק. זאת, משום שאנו משתמשים בחומרים איכותיים ובציוד מתקדם.

צרו קשר עבור טיפולי יופי ואסתטיקה במרכז Beautique

במרכז ביוטיק אנו שמחים להציע לכם מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים. במרכז Beautique, הטיפולים ניתנים על ידי צוות מקצועי ומיומן, תוך שימוש במכשור מתקדם ותכשירים איכותיים מהשורות הראשונות בעולם היופי והקוסמטיקה. 

אנו מציעים מגוון מבצעים והנחות, לרבות:

טיפולי ראשון במחיר מוזל

הנחה למצטרפים חדשים

מגוון הנחות על תכשירי קוסמטיקה ועוד

אנו מחכים לראותכם!

בברכה,

צוות מרכז Beautique

להזמנת טיפול, אנא צרו קשר עם מרכז Beautique בטלפון: 055-504-4443 או באמצעות הזמנה בקליק בכפתור הירוק כאן למטה 👇

טיפול LPG נגד צלוליטיס

שתפו:

פוסטים נוספים:

דילוג לתוכן