LPG

טיפול LPG  לעיסוי רקמות עמוק

טיפול LPG מורכב מעיסוי רקמות עמוק על ידי מכשיר רפואי, כזה שלא רק מקל על התהליך, אלא ממש הופך אותו לנעים יותר. טכנולוגיה זו היא חדשנית במיוחד ויעילה עבור טיפול בצלוליט, מה שלרוב ידוע בתור "טיפול צלוליטיס". בעוד שהמינוח הנכון הוא "טיפול בצלוליט" ולא "טיפול בצלוליטיס", טיפול זה מייצר מראה מהודק ומוצק של עור הגוף. מכשיר זה מבוסס על פעולת עיסוי, יניקה עמוקה, שחרור רקמות והשבת האלסטיות של עור הגוף, בעוד כי מכשיר ה-LPG מהווה את המילה האחרונה בתחום הטיפול בצלוליט.

beautique model

היתרון של טיפול זה טמון ונעוץ בפעולת הזרמת הדם והלימפה בגוף, מה שעשוי לתרום רבות לתהליכי צמצום היקפים וירידה במשקל, הידוק העור והיפטרות מהצלוליט. לא פולשני, נעים במיוחד ומתאים לכל אחת ואחד. לפני שנעניק לכם את השירות, אנו נערוך מבדקים על מנת להתאים לכם את השיטות המתאימות ביותר לשימוש במכשיר ה-LPG, ובכך נוכל לספק לכם את התוצאות האידיאליות בהתאם לאי אלו נסיבות שונות.

טיפול LPG - מילות ספתח

רגע לפני שנדבר על צלוליט וטיפול בו, ראוי לציין כי טיפול LPG ידוע בכמה שמות נוספים, כמו למשל Endermologie או ליפומסאז'. הליך קוסמטי זה משלב טכניקות טיפול הכוללות עיסוי, וזאת כדי לפזר את מצבורי השומן ולשפר את מראה העור.

לא רק שהטיפול אינו פולשני, אלא שהוא נעים וכרוך בשימוש במכשיר ייעודי לכך. טיפול אל.פי.ג'י, שפותח בתחילה בצרפת בשנות ה-80, שימש עד לפני מספר שנים בעיקר לריפוי ושיקום לאחר ניתוח. עם זאת, במרוצת השנים הוא צבר פופולריות כאלטרנטיבה לא ניתוחית לחיטוב הגוף ולהפחתת הצלוליט.

בעוד שהטיפול הנ"ל מקושר בדרך כלל לירידה במשקל, חשוב לציין שזהו אינו הליך הרזיה. במקום זאת, טיפול LPG נועד על מנת שיהיה ניתן לעצב מחדש את הגוף. זאת, באמצעות התמקדות באזורים בעייתיים ספציפיים בגוף.

בפוסט הבא של Beautique, נסקור באופן מקיף את ההליך ושיקולי הבטיחות של טיפול LPG. אבל, לפני הכול, בואו נעבור על כמה דגשים והיתרונות הקשורים בטיפולי LPG צלוליט – המשיכו לקרוא. 

יתרונות טיפול LPG

טיפול LPG מהווה כיום את המילה האחרונה בתחום של טיפול בצלוליט. תפקידו של ההליך, בין היתר, הוא:

  • למצק את עור הגוף.
  • להחזיר את אלסטיות עור הגוף.
  • להדק ולעצב את עור הגוף.

טיפול LPG מציע כמה וכמה יתרונות לגברים ולנשים כאחד. הנה כמה מהיתרונות הבולטים ביותר בהליך זה במרכז Beautique.

צלוליט הוא כנראה אחת מהדאגות הקוסמטיות הכי שכיחות המשפיעות על נשים בכל הגילאים ובעלות סוגי עור הגוף. למעשה, צלוליטי מופיע אצל כ-90% מהאוכלוסייה, גברים ונשים כאחד. מצב זה נגרם בעקבות הצטברות של שומן תת עורי, מה שיוצר בתורו את הצלוליט.

בתוך כך, טיפול LPG מיועד לטפל בצלוליט על ידי כך שההליך מגביר את זרימת הדם לאזורים השונים בגוף אשר מושפעים מהצלוליט. כאשר מבוצע בצורה נכונה ובטוחה, טיפול זה מאפשר לפרק תאי שומן באמצעות עיסוי וטכניקות נוספות.

טיפולי LPG יכולים לעזור לעצב מחדש את הגוף על ידי התמקדות באזורים ספציפיים כגון הבטן, הזרועות, הצוואר, הירכיים, הישבן ועוד. באמצעות הטכניקות, הידע והציוד המתאים, הליך זה מבוסס על הפחתת מצבורי שומן באזורים השונים – ונועד לשפר את גמישות העור.

טכניקות העיסוי המשמשות בטיפול LPG יכולות לשפר את זרימת הדם והלימפה, כאשר תהליכים אלו למעשה עוזרים לשטוף רעלים ונוזלים עודפים מהגוף. כתוצאה מכך, עור הגוף מקבל מראה בריא, גמיש וצעיר יותר.

טיפול LPG פותח בתחילה, בצרפת, כטכניקת ריפוי לאחר ניתוח, והוא משמש עד היום למטרה זו. טיפול זה יכול לעזור להפחית נפיחות, חבורות וצלקות, כמו גם לשפר את תהליך הריפוי הכולל לאחר פרוצדורות כירורגיות שונות.

טיפול LPG ; הלכה למעשה - כיצד מתבצע?

השלב הראשון של טיפול L-P-G הוא פגישת ייעוץ במרכז beautique, מה שיכלול את התאמת הטיפול הנכון לכם ביותר. לכן, צוות beautique קודם כל יעריך את הצרכים, הציפיות והחששות הספציפיים שלכם הנוגעים לביצוע הליך ולאחריו.

במהלך ההליך, מכשיר ה-LPG למעשה מבצע לא רק עיסוי עמוק, אלא גם יניקה המגיעה עד תת עור הגוף. כתוצאה מההליך, נוצר מצב בו הנוזל הבין-תאי זז ממקומו ומגיע עד אזורי צינורות הלימפה.

בשלב זה, הנוזל הבין תאי מגיע למחזור הדם ולבסוף מתנקז מגוף המטופלים. כאשר ההליך מבוצע בצורה מקצועית ובטוחה, הפעולה של העברת הנוזל הבין תאי מורידה את הנפיחות של עור הגוף. כשהנפיחות יורדת, עור הגוף ייראה אחיד, מהודק, חלק וצעיר יותר.

טיפול LPG; סיכונים פוטנציאליים, ולמי אינו מתאים?

למרות שטיפול ב-LPG נחשב בדרך כלל בטוח וגם די זריז, יש כמה תופעות לוואי וסיכונים פוטנציאליים שצריך להיות מודעים אליהם. קודם כל, טיפול LPG לא מתאים לנשים בהריון או לאנשים עם מצבים רפואיים מסוימים. כמו כן, לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות מסוימת של העור, דחף מוגבר למתן שתן, או כאב קל (יותר כמו עקצוץ) באזור הטיפול. עם זאת, במקרים חמורים יותר תיתכן גם סכנת זיהום אם הצוות לא מקפיד על היגיינה נאותה. זו הסיבה לכך שחשוב לבחור במרכז אסתטיקה עם מוניטין, ידע וציוד מתאים. חשוב לדעת, במקרים הבאים טיפולי LPG לא יתאימו למטופלים:

  • מטופלים עם מחלות אשר נחשבות דלקתיות ופעילות.
  • אנשים אשר מטופלים בטיפולי תרופות מדללות דם.
  • אנשים אשר לוקים במחלות דם שונות.
  • מטופלים אשר לוקים במחלת סרטן פעילה.
  • מטופלים הסובלים ממצב של אי ספיקת כליות.
  • אנשים אשר עברו השתלת איברים.
  • אנשים הסובלים ממצב של פריחה או זיהום באזורים המטופלים.

שאלות & תשובות; טיפולי LPG וצלוליט

צלוליט הוא לא רק דאגה שכיחה עבור אנשים רבים, אלא מטרד של ממש הגורם לירידה בביטחון העצמי של נשים וגברים גם יחד. על פי ההערכות, כ-90% מאוכלוסיית הנשים חוות מידה מסוימת של צלוליט במהלך חייהן. מצב זה יכול להיגרם בעקבות גורמים שונים כמו גנטיקה, שינויי הורמונים ואף בחירות אורח חיים שונות. בפועל, צלוליט נגרם בעקבות מצבורים של שומן באזורי רקמת החיבור מתחת לעור, כאשר מצבורים אלו יוצרים את אותו אפקט גבשושי המאופיין עם צלוליט.

טיפולי LPG מתבססים על טכניקת עיסוי מכנית כדי למקד את הטיפול ברקמת החיבור מתחת לעור וכן על מנת להמריץ את מחזור הדם והלימפה. הליך זה עוזר לפרק מצבורי שומן, להחליק את מראה הצלוליט ולשפר את גמישות העור.

מספר הפגישות הדרושות עבור טיפול LPG עשוי להשתנות בהתאם למטרות שלכם ולרמת הצלוליט שלכם. בממוצע, מומלצת סדרה של כ-10 – 15 מפגשים לתוצאות מיטביות. אבל, חשוב לקחת בחשבון פגישות תחזוקה כדי לשמור על המראה הרצוי.

לטיפולי LPG יש תופעות לוואי מינימליות, שעשויות לכלול אדמומיות זמנית או עקצוץ באזור המטופל בגוף. התופעות האלו בדרך כלל מתפוגגות תוך מספר ימים.

אכן כן, ניתן לשלב טיפולי LPG עם טיפולי צלוליט אחרים כגון טיפול בלייזר או קרמים מקומיים לתוצאות משופרות. עם זאת, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שילוב טיפולים כלשהם.

לטיפולי LPG יש תופעות לוואי מינימליות, שעשויות לכלול אדמומיות זמנית או עקצוץ באזור המטופל בגוף. התופעות האלו בדרך כלל מתפוגגות תוך מספר ימים. לגבי משך האפקט, התוצאות של טיפולי LPG יכולות להשתנות מאדם לאדם, וייתכן שיהיה צורך בפגישות תחזוקה כדי לשמור על המראה הרצוי. עם זאת, עם אורח חיים בריא ושגרת טיפוח נכונה, התוצאות יכולות להימשך מספר חודשים.

סיבות לקבל טיפול במרכז האסתטיקה הרפואית Beautique

מוצרים וציוד באיכות גבוהה

אנו משתמשים רק במוצרים איכותיים ומאושרים רפואית בטיפולים שלנו. מוצרים אלו מבטיחים שלקוחותינו יקבלו טיפול בטוח ויעיל, אך גם כזה שיהיה אפקטיבי.

סביבה טיפולית מרגיעה

המרכז שלנו ממוקם בתל אביב והוא מספק סביבה נוחה ומרגיעה עבור הלקוחות לקבל את הטיפולים שלהם. אנחנו תמיד עושים כל מה שניתן כדי לעזור להקל על כל פחד או חרדה ולהפוך את החוויה כולה למהנה יותר.

גישה הוליסטית - טיפולי LPG

המרכז שלנו מציע מחירים תחרותיים עבור הטיפולים שלנו, מה שהופך טיפולים אסתטיים איכותיים לנגישים יותר למגוון רחב יותר של אנשים. כמו כן, אנו נוקטים בגישה הוליסטית לטיפולים אסתטיים, תוך התחשבות לא רק במראה הפיזי אלא גם ברווחה הרגשית והנפשית של לקוחותינו.

מומחיות ומקצועיות

מרכז beautique מאויש על ידי קוסמטיקאיות וכן רופאה מיומנת (להזרקות בלבד) ומנוסה המתמחה בטיפולי אסתטיקה רפואית. ניסיון צוות המרכז מבטיח שלקוחותינו יקבלו את הטיפול והתוצאות הטובות ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

במרכז Beautique אנו משתמשים בטכנולוגיה ובציוד חדישים לביצוע הטיפולים שלנו, תוך הבטחת בטיחות מקסימלית ויעילות-טיפול עבור לקוחותינו

טיפולים מותאמים

אנו מציעים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים מיוחדים המותאמים לצרכים ולרצונות האישיים של כל מטופל ומטופלת, מה שמאפשר לנו לטפל בדאגות ספציפיות ולספק טיפול מותאם אישית.

טיפולי LPG במרכז Beautique

מלבד המקרים הנ"ל ונוספים אשר עשויים להיקבע על ידי הרופא, טיפול LPG הוא פרוצדורה קוסמטית לא פולשנית פופולרית שעשויה להתאים לרוב המטופלים והמטופלות כאחד.

בסופו של דבר, טכניקה זו מציעה מספר יתרונות, כולל הפחתת צלוליט, עיצוב מבנה הגוף, שיפור זרימת הדם ואפילו עזרה בריפוי לאחר ניתוח. אמנם זהו לא הליך הרזיה, אבל הליך זה כן יכול לעזור לעצב מחדש ולחטב את הגוף על ידי התמקדות באזורים בעייתיים ספציפיים.

כמו בכל הליך קוסמטי, חשוב לעשות את הבדיקות הנכונות, אפילו לערוך ממש מחקר שוק מעמיק ולבחור מרכז אסתטיקה מוסמך לקבלת התוצאות הטובות ביותר, ולקבלן בצורה בטוחה.

אם אתם מחפשים לשפר את מראה העור שלכם ולמקד את הטיפולים לאזורים בעייתיים ספציפיים, טיפול LPG עשוי להיות אופציה מומלצת.

כדי לדעת אם הטיפול מתאים גם לכם, צרו עמנו קשר כעת וקבלו מידע נוסף. אנחנו כאן לא רק על מנת שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר, אלא כדי ללוות אתכם בתהליך בצורה בטוחה ובריאה.

טיפול LPG נגד צלוליטיס

שתפו:

פוסטים נוספים:

דילוג לתוכן