Optimas

מכשיר OPTIMAS

מכשיר ה-OPTIMAS הינו מכשיר רב שימושי אשר משמש בעולם האסתטיקה הרפואית, טיפולי הפנים ועוד, אך שימושו ידוע בעיקר בתחום של הסרת שיער בלייזר. עם זאת, זהו מכשיר אשר נחשב המילה האחרונה בעולם האסתטיקה הרפואית. במילים אחרות, המכשיר כולל כמה ידיות שונות המתחברות אליו, כאשר לכל אחת שימוש שונה. בין היתר, המכשיר משמש להסרת שיער, אבל מעבר לכך, ניתן לטפל באמצעותו גם בבעיות העור הבאות לפניכם - המשיכו לקרוא.

beautique model

בקליניקת ביוטיק, מכשיר Optimas משומש למגוון מטרות שונות, למרות שבשוק הישראלי המכשיר מוכר בעיקר למטרת הסרת שיער. זוהי מערכת מאוד מתקדמת מבחינה טכנולוגית, שעובדת בשיטת "All In One". במילים אחרות, מכשיר אופטימס מספק מענה לכל דרישות המטופלים, כולל מתן פתרון למגוון רחב של נגעים שונים.

טיפול אופטימס - מילות ספתח

אם בעבר שמעתם על מכשיר Optimas, כנראה שהתעניינתם בטיפול זה עבור הסרת שיער, אם כי ניתן לטפל באמצעות המכשיר גם בבעיות אסתטיקה ועור שונות. מכשיר אופטימס הוא לא פחות מאשר פיתוח ישראלי מתקדם במיוחד, כאשר בטכניקה זו נעוצים כמה יתרונות חשובים. בראש ובראשונה, מכשיר אופטימס מבוסס על כך שהוא מייצר מספר גלים של לייזר בפעימה אחת, מה שהופך את הטיפול ליעיל יותר. ישנן בעיות עור שונות שניתן לטפל בהן באמצעות מכשיר אופטימס, כמו למשל הבעיות הבאות: 

 • כתמי גיל
 • פיגמנטציה
 • נזקי שמש
 • קמטים
 • צלקות
 • אקנה

יתרונות טיפול אופטימס

אם אתם מחפשים טיפול מהסוג של "All In One", מכשיר Optimas מייצר את המענה הנכון לדרישות וטיפולים שונים. בעוד כי מכשיר אופטימס מהווה פלטפורמת עבודה מתקדמת, המכשיר נשען על טכנולוגיה המבוססת על לייזר לטיפולים קוסמטיים. מכשיר זה מבוסס על טכנולוגיות גלי רדיו, IPL וטיפול מסוג RF.

בראש ובראשונה, מכשיר ה-Optimas נותן מענה לחידוש עור הגוף והמיצוק שלו, מה שגורם להידוק העור והגברת האלסטיות שלו. במהלך הטיפול, בונים מחדש את תאי עור הגוף ואת החלבון הנקרא "קולגן". קולגן נמצא בגוף של כולנו כבר מלידה, אבל במהלך השנים הייצור של הקולגן בגוף הולך ונחלש, מה שמוביל בתורו לעור גוף יבש, סדוק, נפול ובעל מראה מבוגר. נוסף על כך, מכשיר זה מאפשר לטפל במקרים של הצרת היקפים וכן צלוליט, פיגמנטציה ועוד.

הפרוטוקולים של טיפולי אופטימס בד"כ ממוקדים, מהירים וקצרים, אם כי במקרים מסוימים נדרשת תוכנית טיפולית מקיפה וארוכה יותר. כך או כך, בד"כ החזרה לשגרה היא מיידית. 

בד בבד עם טיפול באמצעות מכשיר אופטימס, בקליניקת ביוטיק משלבים טיפולים עם חומרים איכותיים במיוחד המעודדים את ייצור הקולגן בגוף ואת חידוש תאי העור.

מכשיר Optimas מציע טיפולים מקיפים לבעיות עור שונות, כאשר לכל טיפול קיימת הידית הייעודית שלו. מעבר לטיפולי לייזר באמצעות המכשיר, ניתן לטפל בנגעים שונים באמצעות 4 ידיות נוספות המעוגנות במכשיר. 

טיפול אופטימס; הלכה למעשה - כיצד מתבצע?

טיפולי Optimas נחלקים לכמה סוגים שונים, כאשר בכל טיפול תידרש ידית אחרת הנשענת על טכנולוגיה שונה. הנה כמה מהטיפולים הנפוצים ביותר באמצעות מכשיר זה:

טיפול LUMECCA: מאפשר להנות מתוצאה של מראה עור פנים צעיר והדוק יותר, כאשר כחלק מהטיפול ניתן גם לספק מענה לבעיות כמו פיגמנטציה, טיפול בכלי דם וגוון עור לא אחיד. כמו כן, טיפול זה מאפשר לטפל בטשטוש של צלקות, צלקות כתוצאה מאקנה ועוד. שיטה זו מצריכה את השימוש בידית אשר מבוססת על טכנולוגיית IPL (שיטה ידועה המספקת מענה להתחדשות עור גוף).

טיפול FRACTORA: זהו אחד מהטיפולים הפופולאריים לחידוש מראה העור והצערתו, המיועד בד"כ עבור טיפולי פנים. טכנולוגיה זו מאפשרת להפחית את הקמטים, לשפר את מרקם העור, כמו גם לבצע הרמת עפעפיים. בנוסף, טיפולי פרקטורה עשויים להיות מתאימים עבור טיפול בסימני מתיחה ורפיון, מה שעשוי להיות אופייני אצל נשים לאחר לידה. לבסוף, מכשיר OPTIMAS הפועל בטכנולוגיית פרקטורה מאפשר לטפל בקמטים עמוקים, קמטים בצוואר, צלקות ואקנה פעיל וכן בפיגמנטציה.

טיפול Forma: בדומה לטכנולוגיות OPTIMAS אחרות, גם טיפול ה-FORMA משמש לשיפור ניכר במראה של עור הפנים, מה שמוביל בתורו למראה יותר חלק וצעיר. זהו טיפול תת עורי שאינו נחשב פולשני, בו משתמשים כדי לייצר ולהגביר את הייצור של חלבון קולגן ואלסטין. במהלך הטיפול, מקרינים גלי RF באופן אחיד כדי לייצר פיזור תרמי נוח ונכון.

 

טיפול אופטימס; מהם הסיכונים ולמי אינו מתאים?

 • כמו כל טיפול רפואי, גם לטיפול במכשיר OPTIMAS ישנם סיכונים. הסיכונים העיקריים כוללים:

  • כאב: הטיפול במכשיר OPTIMAS עלול להיות מעט כואב, במיוחד בטיפול בבעיות עור עמוקות. ניתן להפחית את הכאב. עם זאת, ניתן להפחית משמעותית את הכאבים באמצעות טכנולוגיית הקירור של המכשיר.
  • אדמומיות ונפיחות: העור עלול להיות אדמומי ונפוח לאחר הטיפול. תופעות אלו חולפות בדרך כלל תוך מספר ימים.
  • תגובות אלרגיות: במקרים נדירים, הטיפול במכשיר OPTIMAS עלול לגרום לתגובות אלרגיות.

  כמו כן, חשוב לציין כי מכשיר OPTIMAS אינו מתאים לכל אחד ואחת. בתוך כך, הטיפול אינו מתאים לאנשים עם:

  • גידולים בעור
  • בעיות עור פעילות במיוחד, כגון אקנה או זיהומים קשים
  • היסטוריה של תגובות אלרגיות ללייזר
  • נשים בהריון או בשלב הנקה

   

שאלות & תשובות; טיפולים קוסמטיים אופטימס

מכשיר ה-OPTIMAS משתמש בטכנולוגיה הנקראת photothermolysis סלקטיבי. המכשיר מכוון לאזורים ספציפיים בריכוז מלנין גבוה, וזאת מבלי לפגוע בעור שמסביב לאזור המטופל. מכיוון שטיפולים אלו עשויים לכאוב למטופלים או לגרום לאי נוחות לכל הפחות, יש במכשיר OPTIMAS גם מערכת קירור כדי לשמור על נוחות מקסימלית במהלך הטיפול. במובנים לא מעטים, OPTIMAS להסרת שיער בלייזר מציע מספר יתרונות על פני מכשירי לייזר אחרים להסרת שיער. בתור התחלה, יש במכשיר זה אפשרות מיקוד גדול יותר, מה שאומר שניתן להתמקד באזור מטופל גדול יותר בפרק זמן קצר יותר. במילים אחרות, אפשרות מיקוד רחבה יותר משמע הפיכת הטיפול למהיר ויעיל וכן כרוך בפחות כאבים. כמו כן, במכשיר אופטימס ישנה גם האפשרות להגדיר הגדרות-טיפול בהתאמה אישית עבור סוגי עור שונים, מה שהופך את המכשיר מתאים למגוון רחב יותר של אנשים.

למכשיר ה-OPTIMAS יש תכונות בטיחות מובנות המבטיחות שהכמות המתאימה של אנרגיה מועברת לעור. בכך, הטיפול במכשיר מפחית את הסיכון לכוויות או סיבוכים אחרים אשר אופייניים במקרים רבים לטיפולים קוסמטיים. כחלק מהבטיחות המוגברת של המכשיר, ניתן לבצע טיפולי לייזר ממוקדים באזורים גדולים יותר בגוף, כל זאת תוך קירור האזור המטופל והפחתת אי הנוחות.

לטיפולי LPG יש תופעות לוואי מינימליות, שעשויות לכלול אדמומיות זמנית או עקצוץ באזור המטופל בגוף. התופעות האלו בדרך כלל מתפוגגות תוך מספר ימים.

במהלך הטיפול, ייתכן שתרגישו תחושת חימום קלה ואי נוחות מסוימת, אך היא אמורה להיות נסבלת. זאת, בעוד כי זמן הטיפול יהיה תלוי באזור המטופל, אך ניתן להשלים את רוב הפגישות תוך 30 דקות. יש לציין, לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות ונפיחות מסוימת באזור המטופל, תופעות שלרוב חולפות תוך מספר ימים.

סיבות לקבל טיפול במרכז האסתטיקה הרפואית Beautique

מגוון טיפולים רחב

ביוטיק היא קליניקה שמהווה את המקום המקיף ביותר לסוגי טיפולים שנים, לרבות טיפולי פנים וגוף, דרך טיפולי אסתטיקה רפואיים ועד לטיפולים שנועדו להיות אלטרנטיבה לניתוחים פלסטיים.

מקצועיות ללא דופי

אם אתם מחפשים קליניקה לאסתטיקה רפואית, חשוב לבחור קליניקה מקצועית, אמינה ובטוחה. קליניקה לאסתטיקה רפואית צריכה להיות מאוישת על ידי צוות רפואי מיומן ומנוסה, המשתמש בטכנולוגיות הטיפול המתקדמות ביותר בעולם, וזה בדיוק מה שתמצאו אצלנו.

טכנולוגיות טיפול מתקדמות

הקליניקה שלנו משתמשת בטכנולוגיות הטיפול המתקדמות ביותר בעולם, המעניקות תוצאות מיטביות ובטוחות, כמו גם תוצאות טיפול אשר מחזיקות זמן ומורגשות במשך תקופה ארוכה.

יחס אישי ומקצועי

הצוות שלנו ידאג לכם באופן אישי, תוך מתן יחס מקצועי ואדיב, בעוד שמטרתנו היא להעניק טיפולים מקיפים ככל הניתן לגוף ולנפש. לנוחיותך, בקליניקה קיים מרחב הירגעות לפני ואחרי הטיפולים השונים.

מחירים הוגנים

הקליניקה שלנו מציעה מגוון רחב של טיפולים אסתטיים במחירים הוגנים, מטרתנו היא להתאים את הטיפולים הנכונים לכל כיס ובהתאם לתקציב, אך לא נוכל להתפשר על איכות הטיפול, במידה שיידרש טיפול יקר יותר, אנו נדע לעדכן אותך מראש.

טיפולים בהתאמה אישית

מעבר לכך שאנו מציעים טיפולים מקיפים, אנו תמיד נשתדל להתאים לך את הטיפולים בהתאמה אישית ככל הניתן. עם ניסיון של שנים רבות, נדע כיצד להתאים לך את התוכנית הנכונה ביותר לסוג העור שלך.

לסיכום, מס' מילים על טיפול אופטימס

בסופו של דבר, טיפול Optimas מהווה את המילה האחרונה בעולם האסתטיקה הרפואית, ולא בכדי. אם את או אתה מעוניינים לעבור טיפול הכולל את מיצוק עור הגוף, טיפול בצלקות אקנה, בבעיות פיגמנטציה ועוד, מכשיר האופטימס מהווה בימינו את אחת מהטכנולוגיות פורצות הדרך המאפשרות טיפול מקיף לבעיות העור הנ"ל. 

עם ניסיון של שנים רבות בתחומי הטיפולים הקוסמטיים, כיום קליניקת ביוטיק מעניקה טיפולים מסוגים רבים ושונים, כאשר בחלק מהטיפולים קיימת גם השגחה רפואית.

בכל מקרה בו אינך בטוח\ה בסוג הטיפול שמומלץ לך לעבור, אנו מזמינים אותך לקבל מאיתנו ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר עוד היום וקבלו מענה קונקרטי הנוגע לבעיית העור הספציפית שלכם.

טיפול LPG נגד צלוליטיס

שתפו:

פוסטים נוספים:

דילוג לתוכן