טיפולי בוטוקס ע"י רופא

במרכז ביוטיק אנו מעניקים טיפולי בוטוקס ע"י רופא וכן טיפולים אסתטיים מקיפים, אך אנו גם דוגלים בהענקת ערך מוסף ללקוחותינו. לכן, דף השירות הבא יכלול את כל המידע שרציתם לדעת על הזרקות בוטוקס וטיפולי חומצה היאלורונית.

טיפולי בוטוקס ע"י רופא
טיפולי בוטוקס ע"י רופא

רגע לפני שנרחיב על טיפולי בוטוקס וחומצה היאלורונית ע"י רופא, חשוב שנבין איך מתבצע טיפול בוטוקס במרכז BEAUTIQUE. ברוב המקרים טיפולי בוטוקס ע"י רופאים נמשכים בין 15 – 20 דקות, לעיתים אפילו 10 דקות בלבד. אמנם הטיפול לא מאוד כואב, אך הוא כן כולל דקירות קטנות אשר מורגשות באזור המטופל וסביבו. לכן, במרכז ביוטיק הרופא המטפל מורח קרם הרדמה טרם תחילת הטיפול.

למי מתאים טיפול בוטוקס ע"י רופא?

טיפולי הבוטוקס אמנם מאוד פופולאריים בימינו בקרב נשים, אך ככל שהשנים חולפות, הפופולאריות של טיפולים אלו גדלה גם בקרב גברים. עם זאת, חשוב לציין כי למרות הביקוש הרב לשיפור הנראות החיצונית באמצעות חומצה היאלורונית והזרקות בוטוקס, טיפולים אלו אינם מתאימים לכל אחד ואחת.

כמו כן, חשוב לדעת שלעיתים ישנו הצורך בשילוב של טיפולים נוספים, כמו למשל טיפול באמצעות חומרי מילוי אחרים. באופן כללי, שילוב טיפולים עשוי לשפר את התוצאות, וכאן נכנסת לתמונה המומחיות של הרופא המטפל שיידע או לא יידע כיצד לשלב טיפולים שונים יחדיו. נציין כעת כי במכון Beautique, תוכלו למצוא אנשי צוות רפואי מיומנים וכן מכשור טכנולוגי-רפואי מתקדם.

למה ומתי מבצעים טיפולי בוטוקס ע"י רופא?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים ברחבי העולם נוהרים אחר מראה נחשק וצעיר יותר, כאשר טיפולי הזרקות בוטוקס כבר מזמן אינם נחלתם של נשים בלבד. נכון להיום, גברים ונשים כאחד עוברים טיפולי בוטוקס ע"י רופא וכן טיפולי חומצה היאלורונית. לא פעם פורסמו מחקרים בעולם על הקשר בין נראות צעירה ומושכת לבין היתקלות בקשיים חברתיים שונים.

מחקרית, אנשים בעלי נראות צעירה ומושכת עשויים להיתקל בפחות קשיים במסגרת התעסוקה, במסגרת החברתית, במסגרות הלימוד השונות וכולי. בסופו של יום, הבחירה אם לעבור או לא לעבור טיפולי הזרקת בוטוקס היא בידיים שלכם בלבד. אם תבחרו לעבור את הטיפול, תוכלו לטפל במצבים הבאים לפניכם:

באילו מקרים מבצעים הזרקות בוטוקס?

כאמור, טיפול הזרקת בוטוקס מתאים לגברים ונשים כאחד, אבל, במקרים מסוימים הזרקות אלו עשויות להיות אסורות לביצוע. למשל, במקרים של נשים בהריון, כאשר על כך חלק מהרופאים אפילו חולקים. פרט לנשים בהריון ואנשים עם היסטוריות רפואיות ספציפיות, מטופלים בדרך כלל יהיו מעוניינים לטפל במצבים הבאים:

 • קמטים קבועים ועמוקים.
 • קמטוטים הנוצרים עקב תנועת השרירים באזור המצח.
 • קמטים בין הגבות או באזור שלהן.
 •  קמטוטים בין הזווית של האף.
 • הזרקת בוטוקס באזור הזווית של הפה ועוד.


יש לציין ולהדגיש, בד"כ האזורים בין זוויות הפה לבין הסנטר אינם מתאימים לטיפולי בוטוקס. נוסף על כך, חשוב לדעת כי במקרים בהם הקמטים הם עקב רפיון שרירים, בד"כ לא מבצעים הזרקות בוטוקס.

יתרונות טיפולי בוטוקס במרכז ביוטיק

רגע לפני שעוברים טיפול בוטוקס בהשגחת רופא, חשוב לדעת מה הטיפול כולל, מה הרפואה יודעת על הטיפול וכיצד טיפולים אלו ישפיעו על החזרה שלכם לשגרה. בתוך כך, ריכזנו עבורכם כמה עובדות שייתכן שלא ידעתם על טיפולי חומצה היאלורונית וטיפולי בוטוקס. הנה הן:

מה משליך על נראות עור הפנים?

טיפולי בוטוקס ע"י רופא אמנם מסייעים בשמירה על נראות צעירה ומושכת, אבל חשוב לזכור שישנם פקטורים נוספים אשר משליכים על נראות עור הפנים והגוף באופן כללי. חלק מהגורמים הם נסיבתיים, אחרים רפואיים וחלקם בכלל גנטיים, כאשר כולם ככללותם ישליכו על האופן בו עור הפנים נראה ועל האופן שבו הזרקות בוטוקס יצליחו.

במילים אחרות, התוצאות של הזרקות בוטוקס עשויות להשתנות בין אדם לאדם, בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל מטופל\ת וטיפול. הנה כמה מהגורמים אשר עשויים להשליך על נראות עור הפנים וכן על תוצאות הזרקות בוטוקס:

 • עור דק בד"כ, עור הפנים של נשים דק יותר מזה של גברים. ככזה, אם אינו מקבל את ההגנה הנדרשת לו, הוא יושפע בהתאם.
 • מסנני קרינה בעוד שמרבית מוצרי האיפור כוללים מסנני קרינה, גברים בד"כ לא מתאפרים. כאשר עור הפנים מקבל וסופג קרינה לא מסוננת נון סטופ, בריאות ונראות עור הפנים מושפעות מכך.
 •  גנטיקה – זהו פקטור מפתח, כלומר ממש גורם מכריע בבריאות עור הפנים וכן בהצלחת טיפול בוטוקס ע"י רופא.
 •  מזון – סוגי המזונות שאנחנו אוכלים משליכים ישירות על בריאות עור הגוף והפנים שלנו, כמו גם על התאוששות הגוף לאחר הליכים רפואיים שונים.
 • איכויות מוצרי קוסמטיקה – בעוד שחלק ממוצרי הקוסמטיקה איכותיים מאוד, אחרים יהיו פחות איכותיים ולכן, גם ישליכו על בריאות עור הפנים באופן כללי.
 •  תרופות – חלק מהתרופות יכולות לכלול תופעות לוואי המתקשרות לבריאות עור הפנים, כמו גם ליצור מצבים של הצטברות שומן באזורים שונים בגוף.

הזרקות בוטוקס ע"י רופא במרכז ביוטיק - Beautique

בין אם אתם מעוניינים לעבור טיפולי בוטוקס או חומצה היאלורונית, במרכז ביוטיק תוכלו לעבור את הטיפולים האלו תחת השגחת רופא. צוות BEAUTIQUE משתמש במכשור מתקדם וכן מונחה על ידי עקרונות עבודה מקצועיים ותקני בטיחות, כאשר המטרה של המרכז היא לספק שירות מופתי לכל לקוח\ה.

טיפולי הבוטוקס במרכז מסייעים בהפחתת קמטוטים, העלמת צלקות ועוד, מה שמאפשר לנשים רבות וגברים לקבל פנים צעירות ורעננות. ע"י הזרקת הבוטוקס ושיתוק השרירים בפנים, התוצאה המושגת היא מניעת הקמטוטים למשך מספר חודשים, מה שיוצר עור פנים יפה וחלק.

באמצעות מכשור מתקדם, ידע עמוק וניסיון רב, צוות Beautique ביוטיק יערוך מספר בדיקות שונות על מנת להתאים לכם את שיטת הטיפול המומלצת ביותר.

לקבלת מידע נוסף, צוות ביוטיק מזמין אתכם ליצור קשר ולהנות מייעוץ ללא התחייבות.

טופס פנייה:

דילוג לתוכן