טיפולים נגד צלוליטיס

צלוליט היא תופעה נפוצה יחסית, אשר בעיקרה מאפיינת נשים. זאת, בשל המבנה הגנטי שלהן, אבל גם עקב סיבות כמו הריונות ולידות. טיפולים נגד צלוליטיס יכולים להתבסס על טכניקות וסוגי מכשור שונים, כאשר במרכז BEAUTIQUE תוכלו למצוא את טכניקות הטיפול המתקדמות והבטוחות ביותר בעולם.

טיפול LPG נגד צלוליטיס
טיפול LPG נגד צלוליטיס

כדי לא להכביד במידע שכנראה כבר מוכר לכן, רק נציין כי צלוליט מהווה שינוי במבנה של רקמת שומן. רקמת השומן הזו למעשה נלכדת בין סיבי קולגן לבין נוזל בין-תאי, מה שגורם לעור להרגיש ולהיראות גבשושי.

באופן כללי, טיפולים נגד צלוליטיס יכולים להידרש עקב המצבים הבאים:

 • שינויים הורמונאליים.
 • שינויים מטאבוליים.
 • סיבות גנטיות ונטייה לצלוליט.
 • אכילה לא מאוזנת.
 • מחסור בפעילות גופנית ועוד.

למה לטפל אצלנו בצלוליטיס?

בעוד שישנן לא מעט קליניקות המטפלות בצלוליטיס, חשוב לקבל את הטיפול במרכזים אשר מסוגלים באמת לספק תוצאות בצורה זריזה ככל הניתן ותקינה ברמה הבריאותית. בתוך כך, הנה כמה מהיתרונות של טיפולים נגד צלוליטיס במרכז ביוטיק:

 • צוות מקצועי הכולל רופאה פרטית מטעם המרכז.
 • אפשרות לקבל השגחה רפואית בהתאם לנסיבות.
 • פרוטוקול טיפולים זריז ככל הניתן בהתאם לנסיבות.
 • סביבה טיפולית סטרילית ואסתטית.
 • התחייבות לתוצאות הטובות ביותר שניתן לספק.
 • שימוש במכשור המתקדם ביותר לרבות מכשיר LPG.

על מה מתבססים טיפולים נגד צלוליטיס?

טיפולים נגד צלוליטיס מתבססים על שיטות שונות ומכשור משתנה, כאשר טיפול LPG נחשב אחד מהטיפולים הכי נפוצים בשנים האחרונות בישראל ובעולם. טיפול זה מתבצע ע"י מכשור מתקדם, שמטרתו היא לבצע עיסוי עמוק וכן פעולה של יניקה. פעולות אלו חודרות עד תת העור, וכתוצאה מכך, מתרחשים 3 תהליכים עיקריים:

 1. הנוזל הבין-תאי מתחיל לזרום אל עבר צינורות הלימפה
 2. דם נשלח מאזור צינורות הלימפה, ומתנקז מהגוף
 3. הנפיחות יורדת, מה שגורם לעור להיראות ולהרגיש חלק ואחיד

אם אתם מעוניינים לעבור טיפול נגד צלוליט ע"י מכשיר LPG, כדאי לדעת שפרוטוקול הטיפולים יחסית מצומצם וזריז. ברוב המקרים הטיפול נמשך כ-35 – 40 דקות בלבד. בעוד שחלק מהמטופלים יצטרכו לעבור סדרה של כ-10 – 15 טיפולים, חשוב יהיה להתאים את תוכנית הטיפולים בהתאמה אישית לצרכי ונסיבות הלקוח. כמו כן, נציין כי במקרים רבים טיפול LPG משולב יחד עם טיפולים נוספים, כמו למשל ואקום וגלי רדיו.

יש סיכונים בטיפולים נגד צלוליטיס?

באופן כללי, כמעט בכל הליך טיפולי, רפואי או קוסמטי קיימים סיכונים פוטנציאליים. אם מדובר על טיפול LPG באופן ספציפי, אז כדאי לדעת שטיפול זה נחשב מאוד ותיק. נכון להיום, טיפולים אלו נחשבים הבטוחים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. עם זאת, חשוב לוודא כי הינכם מקבלים את הטיפול במכון מיומן המתמחה בטיפולים אלו.

בקליניקה של Beautique, הטיפולים השונים מתבצעים אך ורק ע"י צוות מקצועי ומיומן. זאת, בצמוד לשימוש במכשירים מתקדמים וטכנולוגיות המהווה את המילה האחרונה בתחום. הידע והניסיון, הציוד המתקדם והמקצועיות הבלתי מתפשרת, כל אלו מובילים את צוות המרכז להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות בהתאם לנסיבות. כל זאת, בצורה בטוחה ובריאה.

הייחוד של מרכז BEAUTIQUE

שיטות הטיפול של מרכז ביוטיק, על סוגיהן, נועדו כולן להבטיח שביעות רצון מרבית של המטופלים. על מנת להבטיח זאת, צוות המרכז יתמקד ב-3 היבטים וערכים מרכזיים במהלך טיפולי צלוליטיס:

 1. אבחון אישי: צוות המרכז יאבחן את הנסיבות האישיות של כל מטופל ומטופלת, וכך יתאים את שיטות הטיפול הנכונות ביותר עבור צלוליטיס.
 2. סטנדרט הטיפול: צוות המרכז מחויב לספק טיפולים בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר.
 3. ליווי צמוד: צוות המרכז דוגל ביצירת תקשורת אנושית ואמפתית, שבבסיסה שקיפות, אמינות ויושרה.

אם אינכם בטוחים בסוג הטיפול שעשוי להתאים לכם, אנו נשמח לספק לכם ייעוץ ללא התחייבות לאחר יצירת קשר.

צוות BEAUTIQUE מונה צוות רפואי מנוסה, כמו גם קוסמטיקאיות קפדניות עם ניסיון של שנים. אצלנו תוכלו לקבל את כלל שירותי הקוסמטיקה הרפואית, תוך הקפדה ענקית על כלל ההיבטים היוצרים שירות ללא דופי.

צרו עמנו קשר לקבלת 10% הנחה לפונים מהאתר.

טופס פנייה:

דילוג לתוכן