טיפולי פנים במכשור מתקדם

במרכז ביוטיק, טיפולי פנים מתבצעים באמצעות מכשיר הלייזר החדשני הנקרא OPTIMAS. מכשיר זה מהווה את המילה האחרונה בתחום טיפולי הפנים והסרת השיער בלייזר, כאשר לטכניקה זו יש כמה יתרונות בולטים.

טיפולי פנים במכשור מתקדם
טיפולי פנים במכשור מתקדם

בראש ובראשונה, טיפולי פנים במכשיר OPTIMAS אינו מלווה בכאבים ואינו כרוך בתופעות לוואי קשות. באמצעות מכשור זה, צוות ביוטיק יכול להעניק מנעד טיפולים רחב ופתרונות, כמו גם טיפולים לבעיות רפואיות שונות. יש לציין, צוות ביוטיק מונה רופאה אשר משגיחה ומפקחת על טיפולים שונים המתבצעים במרכז.

לפני שנרחיב על שירותינו, הנה כמה מהיתרונות הבולטים במרכז שלנו:

סוגי הטיפולים במרכז שלנו – BEAUTIQUE

ביוטיק מהווה קורת גג אחת לכל סוגי טיפולי הפנים. טיפולי פנים במכשור מתקדם יכולים לכלול מגוון טיפולים שונים, כאשר הנפוצים ביניהם הם חידוש והצרת העור, הסרת שיער בלייזר, טיפולי פיגמנטציה ועוד. נסביר על כל אחד מהטיפולים האלו, המשיכו לקרוא.

טיפול למיצוק העור:

טיפולים למיצוק העור נועדו עבור אנשים המעוניינים להפוך את עור הפנים שלהם לצעיר ורענן יותר. זאת, תוך שימוש בידיות מיוחדות הנקראות "FORMA". ידיות אלו מהוות חלק מאותו מכשיר הנקרא OPTIMAS, בעזרתן ניתן למצק את עור הפנים. למעשה, טיפול זה מבוסס על טכנולוגיית RF, שזוהי טכנולוגיית גלי רדיו. טכנולוגיה זו אינה פולשנית ואינה מלווה בכאבים.

חידוש והצערת העור:

כאשר מדובר על חידוש והצערת העור, לרוב מתכוונים לשימוש בידית הנקראת "FRACTORA". ידית זו מהווה גם היא חלק ממכונת OPTIMAS, בעזרתה ניתן להפחית קמטים ולשפר את מרקם העור, כמו גם לטפל בסימני מתיחה. בנוסף, טיפול זה מאפשר לטפל בצלקות וכן לפתור את הנושא של רפיון העור.

טיפולי פיגמנטציה ועור:

אם תמיד חלמת על עור אחיד, יפה וחלק, ידית ה- LUMECCAשל מכשיר ה-OPTIMAS תגשים לך את החלומות. טכניקה זו נשענת ומתבססת על טכנולוגיית IPL. טכנולוגיה זו מאפשרת ליצור אור חזק שמיועד לטיפול בנגעים וסקולריים של פיגמנטציה. גם אם מדובר על נגעים שאת סוחבת איתך שנים, דעי כי ניתן לטפל באלו ברוב המקרים.

עד כמה טיפולי הפנים של ביוטיק בטוחים?

כאשר את מגיעה לקבל שירות במרכז ביוטיק, את מגיעה לקבל שירות במכון אשר מונה צוות מקצועי, רפואי ומסור לאספקת התוצאות הטובות ביותר. הטיפולים בקליניקה מבוצעים על ידי קוסמטיקאיות וכן קוסמטיקאיות רפואיות, כאשר במידת הצורך, ניתן גם לקבל השגחה רפואית כחלק מהשירות.

צוות המרכז משתמש אך ורק בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר, כמו גם באמצעים הטכנולוגיים הכי מתקדמים בשוק. הטיפולים במרכז בטוחים לגמרי, וניתנים תוך השמת דגש על יצירת חוויית לקוח כללית טובה ואישית. יעילות המכשור במרכז מוכחת, בעוד כי צוות הקליניקה מחזיק בניסיון של שנים וכן שירת מאות לקוחות מרוצות.

הטיפולים במרכז נחשבים פשוטים באופן יחסי, נטולי כאב ומתבצעים תחת השגחה רפואית במידת הצורך. אם אתם צריכים מידע נוסף, צוות מרכז Beautique ישמח לספק לכם ייעוץ ללא התחייבות. צרו קשר כעת לקבלת מידע מקיף או סיוע ספציפי.

טופס פנייה:

דילוג לתוכן