שיזוף בהתזה

במרכז ביוטיק, שיזוף בהתזה מתבצע בשיטה ייחודית אשר פותחה בהתאם לשוק הישראלי. פעולת השיזוף מתבצעת תוך התאמה אישית של תמיסות שיזוף במגוון גוונים, כאשר הדגש הוא על התאמת תמיסות לגוון העור הספציפי שלך. אנו מספקים מענה למנעד רחב של קהלי יעד, ואצלנו תוכלו למצוא את כלל פתרונות השיזוף לכל סוגי הגוונים והעורות.

שיזוף בהתזה
שיזוף בהתזה

אם את חולמת לקבל גוון שזוף וכזה שנראה באמת אקזוטי, יש בימינו מגוון די רחב של אופציות וטכניקות שונות שניתן להיעזר בהן. בעוד שהשיטות הנפוצות הן שיזוף בהתזה ושימוש בחומרים משזפים, במרכז שלנו תוכלי למצוא פתרונות אשר עומדים בתקני הבטיחות והבריאות הגבוהים ביותר. היתרונות שלנו הם:

  • שימוש בתמיסות המזינות את העור בוויטמינים השומרים על ה-PH שלו
  • שיזוף מהיר בהתזה ותוצאות מיידיות
  • שיזוף בהתזה בשיטת Airbrush ובטכניקות נוספות
  • תמיסות שיזוף באיכות פרמיום
  • התאמת שיטת שיזוף בהתזה ע"פ גוון עור
  • שיזוף אותנטי בטכנולוגיה של אנטי כתום

שיזוף אותנטי ללא חשיפה לשמש

אם את חולמת להראות כאילו השנייה חזרת מחוף תל אביב או הרצליה,  השיזוף שתמיד חלמת עליו נמצא במרחק נגיעה ממך. זאת, ללא נזקי שמש וללא חשיפה לקרינת השמש. במילים אחרות, שיזוף בהתזה מתאים בעצם לכל ימות השנה – חורף כקיץ. באופן כללי, השירות הזה יכול להתאים למגוון סיטואציות ומצבים שונים, כמו למשל:

  1. שיזוף בהתזה לכלות וחתנים
  2. שיזוף לנשים בהריון ונשים מניקות
  3. שיזוף ע"י התזה עבור אנשים הלוקים במחלת ויטליגו (מחלה הגורמת לכתמים לבנים על גבי עור הגוף)
  4. שיזוף בהתזה לנשים המעוניינות לטשטש ורידים ברגליים

תמיסות השיזוף של ביוטיק

שיזוף בהתזה יהיה איכותי רק כמו תמיסות השיזוף שבהן משתמשים. במילים אחרות, יהיה קשה להגיע לתוצאות איכותיות אם תמיסות השיזוף יהיו באיכות ירודה. לכן, מרכז ביוטיק מקפידים להשתמש אך ורק בתמיסות פרמיום, שהן תמיסות הדגל של המרכז. התמיסות של המרכז מיוצרות בהתאמה לשוק הישראלי, כאשר כלל התמיסות מורכבות בטכנולוגיית SMART TAN.

טכנולוגיית SMART TAN מאפשרת לקבל שיזוף אותנטי מאוד, כזה שנראה כאילו הרגע חזרתם מחוף הים. הטכנולוגיה הזו היא טכנולוגיית אנטי כתום, והיא מייצרת מראה טבעי מאוד. כמו כן, תמיסות השיזוף שלנו מכילות בתוכן ויטמינים חשובים מסוג C ו-E, נוגדי חמצון להגברת אנטי אייג'ינג וצבע העור, חומרי הזנה כמו אלוורה ועוד. יש לציין, כלל התמיסות שבהן אנו משתמשים הינן תמיסות באישור ה-FDA האמריקני.

כמה טיפולים שיזוף בהתזה מצריך?

בין אם תעברו שיזוף בהתזה במרכז ביוטיק או בקליניקה אחרת, בד"כ יהיה מדובר בטיפול חד פעמי בלבד. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי שיזוף בהתזה אינו מחזיק לנצח, ככה שיש צורך בתחזוקת השיזוף מעת לעת. באופן כללי, בד"כ יהיה נדרש לעבור שיזוף מחדש בכל שבוע – 10 ימים ומעלה.

מכיוון שמדובר בהתזה בלבד, בשלב מסוים תאי העור מתקלפים ולכן יצריכו התזה מחודשת. על מנת להנות מהתוצאות האיכותיות ביותר וכדי לוודא שהשיזוף מחזיק על הגוף למשך הזמן המרבי, חשוב לקבל את הטיפול במקום מנוסה.

במרכז BEAUTIQUE, אנו מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר!

טופס פנייה:

דילוג לתוכן